Ahşap Jaluzi Perde | Gönül Perde Evi Muğla Dalaman Bodrum Fethiye Ula KoyceĞiz Perdeci

Ahşap Jaluzi

Ahşap jaluzi perdeler, ahşap yapısı ve göz dolduran güzelliği ile dikkat çekmektedir. Oldukça sağlam oldukları için yıllarca dayanabilme özelliğine de sahiptirler. Güneş ışınlarından korunmak, ortamı karartmak ve dışarıya evin içini göstermemek için jaluzi perdenizi tam kapatarak kullanabilirsiniz. Gündüzleri gün ışığından faydalanmak için perdenizi mekanizmasının yanında bulunan zincirle açabilirsiniz.
Kullanım kolaylığını ve güzel görselliği ile bulunduğu ortama hava katmaktadırlar. İstenilen ölçülerde üretilerek pencerenize uygun hale de getirilmektedir. Gönül Perde Evi kalitesi ve farkı ile ahşap jaluzi şıklığını evinizde yansıtmanız mümkündür. Firmamız birçok renk seçeneğini müşterilerine sunarak geniş bir ürün skalasıyla yanınızdadır.

 Ahşap Jaluzi Şıklığı

Ahşap jaluzi şıklığı her ortamda kendini belli edecektir. Bu perdeleri söküp yıkama derdi bulunmamaktadır. Bu da özellikle ev hanımlarının hoşlandığı bir durumdur. Yerinde temizleme yaparak, silerek üzerindeki tozları alabilirsiniz. Kir ya da lekelenmesi söz konusu değildir. Jaluzi perdeler elle ya da kumanda ile açılıp kapanmaktadır. Siyah, beyaz, kahverengi, krem renklerinin haricinde renkli olan modeller de bulunmaktadır. Bizler birçok renk ve modeli sizlerin beğenisine sunarak bulunduğunuz ortamda hoş görüntüler elde etmeniz için çaba sarf etmekteyiz.

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Ahşap Jaluzi Çeşitleri ve Gönül Perde Evi

Gönül Perde Evi olarak işimizi büyük bir hassasiyet ve özenerek yapmaktayız. Kaliteden ödün vermeyerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Temiz işçilik ve garantili olarak sunduğumuz perde hizmetlerimiz içerisinde bulunan ahşap jaluzileri de istediğiniz ölçüde bize yaptırmanız mümkündür.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976