Aluminyum Mikro Jaluzi Perde | Gönül Perde Evi Muğla Dalaman Bodrum Fethiye Ula KoyceĞiz Perdeci

Aluminyum Mikro Jaluzi

Alüminyum mikro jaluzi perdeler önceleri sadece iş yerlerinde tercih ediliyor olsa da günümüzde evlerde ve yazlıklarda sıklıkla kullanılmaktadır. Jaluzi perdeler farklı materyallerden üretilmiştir. Ahşap olanlardan hariç alüminyum kullanılan jaluzi perde çeşitleri de güzel görsellikleri ile dikkat çekmektedir. Kullanımı kolaydır. Hafif oldukları için montajı da kolaydır.
Gündüzleri açmak için yan tarafında bulunan aparatı kullanarak aydınlık bir ortam elde edebilirsiniz. Akşam olunca kapatarak içerideki görselliği engelleyebilirsiniz. Yerinde temizlik yapmak için ıslak ve deterjanlı bezle silmeniz mümkündür. Kolay çıkarıldığı için de yıkayarak tekrar yerine montaj edebilirsiniz. Firmamız Gönül Perde Evi birçok renkte olan alüminyum mikro jaluzi perdeyi sizler için üretmiştir. Odanıza uyum sağlayan renk üzerinde seçim yapabilirsiniz.

Alüminyum Mikro Jaluzi Şıklığı

Alüminyum mikro jaluzi perdeler bulunduğu ortama şıklık katacak güzellikte üretilmektedir. Beyaz, krem, kahve tonları ile sadeliğinizi yansıtırken; renkli olanlarla da iç dünyanızın renklerini bulunduğunuz ortamda sergileyebilirsiniz. Sıra dışı bir görüntüyü pencerelerinde yansıtmak isteyenler canlı renkleri tercih ederek dikkat çekici bir görüntü ortaya çıkarabilirler. İşlevsel olan bu model ince ya da kalın perde ihtiyacınızı tek seferde giderecektir.

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Gönül Perde Evi Şıklığın Adresi

Gönül Perde Evi, birçok perde modelini sizler için kaliteli bir şekilde üretmektedir. Bunların arasında sıklıkla tercih edilen jaluzi perdeler de bulunmaktadır. İnternet sitemizde bulunan çeşitleri inceleyerek pencere ölçünüze uygun olan jaluzi perdeleri tercih edebilirsiniz. Hafif, dayanıklı, uzun ömürlü alüminyum mikro jaluzi perdeler uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976