Çarşaf

Çarşaf, herkesin kullanmış olduğu tekstil eşyaları içerisinde önemli bir yere sahiptir. Kendiniz, çocuklarınız, misafirleriniz için tek ya da çift kişilik çarşaflar temin edebilirsiniz. Kaliteli ve pamuklu kumaştan üretilmiş olan çarşaflar insan sağlığı için oldukça faydalıdır. Naylon ve polyester karışımı olan çarşaflar ise uyurken terlemenize ve sağlıklı bir uyku uyuyamamanıza neden olur. O yüzden de tavsiye edilmemektedir.
Çarşaflar tekli olarak satıldığı gibi yastık ve yorgan nevresimi ile takım olarak da satılmaktadır. Kişiler ihtiyaçlarına göre tercihlerde bulunabilirler. Gönül Perde Evi seçenekleri arasında rengarenk ve farklı güzelliklerde çarşaflar bulunmaktadır. Bu çarşaflar müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Çiçekli, desenli, düz renk ya da farklı figürlere sahip olan çarşaflardan seçim yaparken zevkinize ve odanıza uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

 Çarşaf Çeşitleri

Çarşaf çeşitleri ve modellerine bakacak olursak oldukça fazla çeşide rastlayabilirsiniz. Lastikli çarşaflar yatağa tam olarak geçirilmekte ve yatağınızın düzgün durmasını sağlamaktadır. Uyandığınızda bozulmalarla karşılaşmazsınız. Normal çarşafların tek kişilik, çift kişiliklerden başka battal boyları da bulunmaktadır. Yatağınızın ölçüsünü baz alarak seçim yapmalısınız. Firmamız birbirinden güzel çarşaf modellerini sizlere sunmaktadır. Çocuğunuz için desenli ve çizgi film karakterli olanlarını alırken kendiniz için daha sade ve göz alıcı renklere sahip olanları alabilirsiniz.

Çarşaf Çeşitleri ve Gönül Perde Evi

Bizler Gönül Perde Evi olarak sadece perde üretimi yapan bir firma değiliz. Çarşaf çeşitlerini de sizlere sunmaktayız. Yatak odalarınız için oldukça gösterişli ve kaliteli çarşaflar internet sitemizde mevcuttur. Stor, zebra, tül, fon gibi perde çeşitlerimizi incelerken çarşaflarımızı da incelemenizi ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976