Dikey Tül Perde | Gönül Perde Evi Muğla Dalaman Bodrum Fethiye Ula KoyceĞiz Perdeci

Dikey Tül Perde

PVC ya da kumaş olarak yapılan perde modelleri iş yerlerinde ve okullarda sıklıkla kullanılmasının yanı sıra evlerde de oldukça tercih edilen modellerdir. Salonlarda kullanıldığı zaman salona farklı ve çok şık bir hava katmaktadır. Ray sistemi üzerinde olduğu için de güneşten istenilen düzeyde faydalanılabilir.


Dikey Tül Perde Özellikleri ve Avantajları.

  • Dikey tül perde modelleri oldukça dayanıklıdır. Güneşte ve soğukta zarar görmez ve uzun ömürlü olur. Gönül Perde Evi her ürününde olduğu gibi dikey tül perdelerde de kaliteye oldukça önem vermektedir.
  • Birçok yerde tercih edilebilecek modeller arasında yer alıyor.
  • Yüksek pencerelerde oldukça kullanışlı oluyorlar.
  • Kullanacağınız yerdeki mobilyaların rengine uygun renkler seçebilirsiniz.
  • Dikey tül perdeleri ortada toplayabileceğiniz gibi sağda ya da solda da toplayabilirsiniz.
    Bu perdeleri güneşlik olarak kullanabileceğiniz gibi karartma da yapabilirsiniz.
  • Dikey tül perdeler istediğiniz genişlikte yapılabilme özelliğine sahiptir.
  • En kullanışlı olduğu noktalardan biri de bu perdelerin kumandalı olma özelliğidir. İster elle kontrol ister kumanda ile kontrol yapabilirsiniz.

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Dikey Tül Perde Bakımı

Dikey tül perde modelleri de diğer perdeler gibi kirlenebilen ve temizlenme gereksinimi olan perdelerdir. Mekanizmayı yerinden çıkartarak tülü makinede yıkabilirsiniz. Ancak makinede yıkanması bir süre sonra ürünün yıpranmasına sebep olabilir. Bu yüzden yumuşatıcı koyduğunuz ılık suda kendiniz yıkayabilirsiniz. Dikkatli bir yıkama yapıldığı takdirde bu perdeler oldukça uzun ömürlü olmaktadır.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976