Hakkımızda

Gönül Perde Evi

Gönül Perde Evi olarak Dalaman’da kurulmuş bir firmayız. Muğla ve bölgesinde birçok başarılı işe imza atmış bulunmaktayız. Perde konusunun kişiler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. İnsanların bulunduğu her ortamda perdelere ihtiyacı vardır. Evlerinde, iş yerlerinde, ofislerinde hem tarzlarını yansıtacak hem de bulunduğu ortama neşe katacak perdelerin, güzel görselliklerle birlikte kaliteli olmaları şarttır. Bireysel kullanıcılardan başka kurumsal kimliğe sahip olan yerlerde de perde kullanımı oldukça yaygındır. Hastane, okul, otel, devlet daireleri, restoran bunlara birer örnektir.
Öncelikle perdeler dış ortama karşı evinizin mahrumiyetini göstermez. Güneşten ya da soğuktan sizleri koruyarak yalıtım görevini görür. Görsellikleri ile dekorasyonunuzun tamamlayıcıdır. Evinizdeki eşyaları ve mobilyaları düşünecek olursanız perde olmadan bir eksiklik hissedeceksiniz. Ofisinizde bulunan ofis eşyaları, araç ve gereçleri perdesiz bir görüntüyle kendini göstermeyecektir. Bütün bunları göz önünde bulunduracak olursanız perdeleriniz hem zaruri bir ihtiyaç hem de önemli bir dekorasyondur. Onları fonksiyonel olarak kullanıyor olmanız da sizler için büyük bir kolaylıktır.

Dalaman Perdeci | Gönül Perde Evi | Muğla Perde Dünyası

KALİTE
ÜSTÜN HİZMET

Gönül Perde Evi birçok seçeneği kişilere sunmaktadır. Perde çeşitlerimiz arasında tül perdelerimiz, stor tül perdelerimiz, rengarenk storlarımız, zebra perdelerimiz, jaluzi perde çeşitleri, dikey perdeler, rüstik ve plise perdeler bulunmaktadır. Perde dikimi, hazırlanması ve montajı bizlere aittir. Evinizde korniş yoksa ekibimiz korniş montajı da yapmaktadır. Firma olarak önemli tekstil eşyalarını da sizlere sunmaktayız. Yastık, yorgan, çarşaf, nevresim ve pike ihtiyaçlarınızı da bizden alabilirsiniz. Kaliteli işçilik ve kaliteli bir hizmet için Muğla ilimizde ayrıca Bodrum, Dalaman, Fethiye, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula ve Yatağan ilçelerimizde hizmetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Hızla büyüyen firmamız müşterilerine temiz işçilik ve güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976