Korniş

Korniş, ince ya da kalın perdeleri takmak için tavana montaj edilen, alüminyumdan üretilmiş ray şeklinde bir nesnedir. Genelde bütün evlerde bulunmaktadır. Bazı iş yerleri ya da ofislerde de kornişlere rastlanmaktadır. Otel, motel, okul, hastane, restoran gibi büyük mekanlarda perde kullanmak gerekiyorsa kornişlerin hazır olması gerekir. Bunun için korniş alıp montaj elemanı aramanıza gerek yoktur.
Bizler Gönül Perde Evi olarak çok çeşitte perde üretimi yaparken kornişler konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız. Korniş ustalarımız eviniz için diktirdiğiniz perdeleri sizlere teslim ederken tavana korniş montajı da yapmaktadır. Böylelikle sizlerin başka kişilerden yardım almasıza gerek kalmamaktadır. Biz firma olarak perdenize uygun olacak kornişlerin montajlarını yaparak bir bütün olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Özellikle yeni binalarda ya da eskiden korniş sistemi kullanılmamış pencerelerde sağlam ve dayanıklı kornişlerin montajı tarafımızca yapılmaktadır.

Korniş Montajı

Korniş montajı işinin ehli kişiler tarafından yapılırsa tavanınız zarar görmez. Dübel ve vidalama yöntemi kullanılarak ağır olan perdelerin bile bu raylarda durması sağlanır. Stor, zebra ya da rustik perde modellerinde kornişe ihtiyaç duyulmamaktadır. Onların kendilerine özgü mekanizmaları vardır. Fakat tül perde, kalın perde ya da fon perdeler kullanacaksanız üçlü olan kornişlere ihtiyacınız olacaktır.

Korniş Montajı İçin Gönül Perde Evi


Firmamız Gönül Perde Evi olarak korniş montajı konusunda uzman personellerle çalışmaktayız. Eviniz ya da iş yeriniz için hoş görüntüye sahip olan perde çeşitlerimizi incelerken korniş konusunda sıkıntıya düşmeyin. Birbirinden güzel perde modellerimizi incelemek için de internet sitemizi ziyaret edin.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976