Pike

Pike özellikle yaz ve ilkbahar mevsimlerinde tercih edilen örtü olarak kendini göstermektedir. Havaların ılık olduğu zaman, ince dokusuyla uyurken bizi üşütmeyen ve terletmeyen pikeler görsellikleri ile de göz doldurmaktadır. Yatak örtüsü olarak kullanabilme özelliğine de sahiptirler. Tek kişilik olanlarını çocuklarınız ve misafirleriniz için tercih ederken çift kişilik olanları da kendiniz için kullanabilirsiniz. Pikeler tek olarak satıldığı gibi takım olarak da satılmaktadır. Takımların içerisinde yastık kılıfı, çarşaf ve pike bulunmaktadır. Tek olan pikeler sadece bir parçadan oluşur yatağınızın üzerinde güzel bir görüntü oluşturur. Ayrıca yatak örtüsü kullanmanıza da gerek kalmaz. Bizler Gönül Perde Evi olarak farklı renklerde ve görüntüde olan kaliteli pikeleri sizlerin beğenisine sunduk. Pamuk kullanılarak üretilmiş tamamen sağlıklı ürünlerimizi inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Pike Modelleri

Pike modelleri, farklı desen ve renklere sahip olurken düz renkte olanlar da bulunmaktadır. Kişiler zevklerine uygun olan pikeleri tercih ederken kullanacağı ortamdaki diğer eşyaları da baz alabilirler. Böylelikle oldukça hareketli ve renkli bir atmosferi odalarında sergileyebilirler. Çocuklar için desenli, yazılı, çiçekli olanları seçerken kendi yatağınızda açık renkleri, pastel tonları seçerek sade bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yatağınızda gösterişli bir görüntü isterseniz parlak ve desenli olanlar sizin zevkinize hitap edebilir.

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Gönül Perde Evi Pike Modelleriyle Oldukça Göz Alıcı

Gönül Perde Evi, eviniz için ürettiği perdelerden başka tekstil eşyaları ile de sizlere hitap etmektedir. Evinizde ihtiyaç duyduğunuz tekstil ürünleri içinde yer alan pikeler geniş ürün skalası ile sizlere sunulmuştur. Araştırmalarınızı derinleştirmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976