Plise Perde | Gönül Perde Evi Muğla Dalaman Bodrum Fethiye Ula KoyceĞiz Perdeci

Plise Perde

Plise perde, katlanabilir kumaşlar kullanılarak mekanizma yardımıyla açılıp kapanmasını sağlayan bir perde türüdür. Oldukça şık ve işlevsel olması bakımından ev ya da iş yerlerinde sıklıkla tercih edilir. El ile açılıp kapanan modelleri olduğu gibi motorlu yapıda olanları kumanda ile hareket ettirilir. Bu bakımdan fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Farklı pencere ölçülerine göre farklı boyutlarda edinmek mümkündür. Değişik renkleriyle bulunduğunuz ortama ayrı bir güzellik de katacaktır. Klasik, spor ya da sıra dışı bir görüntüyü pencerelerinizde yansıtabilirsiniz. Büyük camlara sahip olan mekanlarda, cam balkonların daha güzel görüntü sağlamasında, salon ve bütün odalara uygun plise perdeler mevcuttur. Bizler Gönül Perde Evi olarak farklı renklerde olan bu perdeleri sizler için tasarlamakta ve pencere ölücünüze göre hazır hale getirmekteyiz.

Plise Perde Modelleri

Plise perde modellerini inceleyecek olursak oldukça farklı renklerle karşılaşırız. Ayrıca kullanılan kumaşın ince ya da kalın, tül, alüminyum ya da hafif malzemelerden oluştuğunu görürüz. Güneş ışığından tam olarak faydalanmanız için perdenizi tamamen açabileceğiniz gibi akşamları da kapatarak karanlık bir ortam elde etmeniz mümkündür. Yarı açık bırakarak da farklı bir dekorasyonu bulunduğunuz ortamda sergileyebilirsiniz. Genellikle otel, hastane, tesis ya da kurumlarda rastlanan plise perdeler günümüzde ev dekorasyonlarının da vaz geçilmez parçası olmuştur.

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Plise Perdeler Gönül Perde Evinde

Gönül Perde Evi her renkte olan plise perdeleri sizlere sunmaktadır. Kullanması ve temizliği kolay olan bu perdeler bireysel kullanıcıların da favorilerindendir. Bizler firma olarak rengarenk plise perdeler üreterek sizlerin beğenisine sunduk. Daha fazla ayrıntı için internet sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976