Rustik Perde | Gönül Perde Evi Muğla Dalaman Bodrum Fethiye Ula KoyceĞiz Perdeci

Rustik Perde

Rustik, pencerelerde korniş kullanılmadan perdenin ahşap, pirinç ya da mikadan yapılan ruloya halkalar yardımı ile geçirilmesi demektir. Farklı ve güzel bir görüntüye sahip olduğu için tercih edilir. Ayrıca kornişle tavanı delmek istemeyenlerin de tercihi olmaktadır. Tavana kadar olmayan kısa perdelerden hoşlanan kişiler de pencerelerine rüstik taktırmak isterler.
Avantajlarından bir tanesi; perdenin takılması ve çıkarılmasının kolay olmasıdır. Merdiven gerektirmeden perdelerinizi çıkarıp yıkayabilirsiniz. Diğer bir avantajı ise; mobilyalarınızla uyumlu rüstik tercih ederek hoş görüntüyü, bulunduğunuz mekanda oluşturabilirsiniz. Bizler Gönül Perde Evi olarak birbirinden güzel tasarlanmış rustik çeşitleri ile sizlerin yanındayız. Ahşaptan oluşan türlerin haricinde hafif malzemelerden oluşan çeşitler de bulunmaktadır. Siyah, beyaz, krem, kahverengi ya da canlı renklere sahip olan çeşitlerimiz de bulunmaktadır.

Rustik Şıklığı

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde tül ve kalın perde kullanmanız gerekirse kornişe ihtiyacınız bulunmamaktadır. Ortama şıklık katmak isterseniz birbirinden farklı renklerde olan rustikler arasında seçim yapabilirsiniz. Açık renk perdelerde koyu renkli olan rustikler, koyu renk perdelerde ise açık renge sahip olan rustikler perdenizi dikkat çekici yapacaktır. En güzel ve en trend modada olan rustik perde modelleri için internet sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Rustik ve Gönül Perde Evi

Gönül Perde Evi olarak evlerinize şıklık katmak için birbirinden güzel ürünlerle yanınızdayız. Bunlardan bir tanesi de rustik perdelerdir. Şıklıkları ile göz dolduran modelleri incelemek ve sipariş oluşturmak için hemen harekete geçebilirsiniz.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976