Stor Perde | Gönül Perde Evi Muğla Dalaman Bodrum Fethiye Ula KoyceĞiz Perdeci

Stor Perde

Stor perde kullanışlı olduğu kadar gösterişli modellere de sahip olan perde çeşitleri arasında bulunmaktadır. Her eve ya da iş yerine uygun olan birçok seçeneğe rastlanmaktadır. Kalın bir kumaş yapısına sahiptir. O yüzden kalın perde kullanma ihtiyacınızı da gidermektedir. Dayanıklı olan kumaşlardan üretilir. Leke tutmayan polyester kumaşlar kullanılır.
Silerek temizlik sağlayabilirsiniz. Ayrıca elde yıkama ya da kuru temizleme yapma şansına da sahipsiniz. Açıp kapatması kolay olan bir mekanizmaya sahiptir. Sadelikten hoşlanıyorsanız düz renkleri seçebileceğiniz gibi daha cıvıltılı ve renkli bir atmosfer için desenli olanları tercih edebilirsiniz. Bizler Gönül Perde Evi olarak birçok modelde stor perdeyi sizlerin beğenisine sunmuş bulunmaktayız. Kolay bir şekilde alışveriş yapmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.  

Stor Perde Çeşitleri ve Modelleri

Stor perde çeşitleri oldukça fazladır. Evinizdeki bütün odalarla uyum sağlayacak çeşitlere rastlayacaksınız. Mat stor perdelerle düz renkte perde tercih ederken beyaz stor perdelerle aydınlık bir mekana kavuşabilirsiniz. Çocuk odanız için çiçekli ya da resimli olanlarını seçebileceğiniz gibi salonlarınız için simli, pullu ya da boncuklu modeller size hitap edebilir. Birçok desen ve model içinde zevkinize uygun olanı seçerek hemen satın alabilirsiniz.

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Stor Perdede Kalite Gönül Perde Evi

Gönül Perde Evi garantisi ve kalitesi ile eviniz ve iş yeriniz için birçok seçenek sizlere sunulmuştur. En son trendler ve moda renkler için internet sitemizi ziyaret etmenizi, görselleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976