Truwood Jaluzi Perde | Gönül Perde Evi Muğla Dalaman Bodrum Fethiye Ula KoyceĞiz Perdeci

Truwood Jaluzi

Truwood jaluzi, ahşap görünümlü jaluzi perdeden hoşlananların tercihi olarak son yıllarda oldukça fazla rağbet görmektedir. Ev ya da iş yerlerinde kullanılan bu perdeler oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Kişiler bunların arasında karar verirken, kullanacakları mekana ve odadaki eşyalara bakarak seçim aralığını belirleyebilirler. Sade, güzel ama şık bir ortam istiyorsanız truwood jaluzileri seçebilirsiniz.
Evinizin birçok odasında kullanılmaya uygundur; çünkü farklı ölçülerde üretilerek pencerenize uygun hale getirilmektedir. Beyaz ahşap görüntüde olanlarını tercih ederek odanıza ferah bir görüntü sunmanız da mümkündür. Firmamız Gönül Perde Evi birçok renkte jaluzi perde üreterek çok kişiye hitap etmektedir. Ahşap görünümlü olanların her mobilyaya ve yer döşemesine uygun olacağını hatırlatmak isteriz.

Truwood Jaluzi Çeşitleri

Truwood jaluzi ile yaşam alanınıza hoş bir dekor katabilirsiniz. Pencerenizde sadece bu modeli kullanarak diğer perde çeşitlerini kullanmak mecburiyeti de hissetmezsiniz. Çünkü tek başına kullanılan truwood jaluziler evinizin dekoru için yeterli kalacaktır. Bizler farklı ölçülerde olan bu perde türlerini üreterek montajını da yapmaktayız. Ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Çevirme iplerini ve çubuklarını, sabitleme destek elemanlarını temin ederek montaj gerçekleştirilir.

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Gönül Perde Evi Truwood Jaluzi Kalitesi

Gönül Perde Evi, bütün perde çeşitlerinde olduğu gibi truwood jaluzilerde de müşterilerinin isteklerine göre hareket etmektedir. Kolay temizlenmesi, güneşlik ihtiyacını ortadan kaldırması, hatta tül perde ya da fon perde sevmeyenlerin tercihi bu perdeden yanadır. Renk skalamızı incelemek ve size hitap eden renk seçiminde bulunmak için internet sitemizi ziyaret edebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976