Zebra Perde | Gönül Perde Evi Muğla Dalaman Bodrum Fethiye Ula KoyceĞiz Perdeci

Zebra Perde

Zebra perde modelleri modern görüntüleri ve işlevsel olmalarıyla dikkat çekmektedir. Evlerde, iş yerlerinde, otellerde ve daha birçok mekanda kullanılır. Zebra perdeler stor perde çeşitleri arasında bulunmaktadır. Tül ve kalın perde ihtiyacınızı bu modelle gidermeniz mümkündür. Şeritler halinde olan zebra perdeler sırasıyla saydam ve kalın kumaşlardan üretilmiştir.
Alüminyum ruloda sarılı olan perdeler gece ve gündüz kullanılmaya uygundur. Gündüzleri tül olan saydam kısmını zincirle ayarlayabilirken geceleri de kalın kısmını ayarlamanız mümkündür. Işık geçirmez, evdeki görüntüyü dışarıya yansıtmaz. Kullanımı ve temizliği de oldukça kolaydır. O yüzden bayanlar tarafından da tercih edilir. Gönül Perde Evi tarafından hazırlanmış olan birçok çeşit bulunmaktadır. Bütün odalarınıza yakışacak modeller de sitemizde mevcuttur.

Zebra Perde Modelleri ve Çeşitleri

Zebra perde modelleri ve çeşitleri oldukça fazladır. Salon ya da diğer odalarınızda sade renkleri tercih edebileceğiniz gibi; mutfak ve çocuk odalarınızda canlı renk tercihinde bulunabilirsiniz. Zebra perdelerin alt kısımları düz bir görüntüye sahip olurken boncuklu, oymalı olan modeller de bulunmaktadır. Simli ya da mat renkli olanlar da bulunduğu ortama güzellik katmaktadır. Birçok seçenek arasında karar vermekte zorlanabilirsiniz. Evinizdeki diğer eşyaları ve mobilyaları göz önünde bulundurarak karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz.

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Zebra Perdede Kalite Gönül Perde Evi

Gönül Perde Evi olarak sizler için tasarladığımız birçok modelde zebra perde bulunmaktadır. Kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen perdelerimiz düzgün işçilikle sizlere sunulmaktadır. Sipariş oluşturmak ve adrese teslim imkanlarından faydalanmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976