Fonluk Perde | Gönül Perde Evi Muğla Dalaman Bodrum Fethiye Ula KoyceĞiz Perdeci

Fonluk Perde

Fonluk perde, pencerenizin iki tarafında bulunan, gerektiğinde açılıp kapanabilen kalın perdelerdir. Şık görünümleri ve farklı renkleriyle bulunduğu ortama ayrı bir güzellik katan fon perdeler evinizin dekorasyonunun tamamlamasını sağlamaktadır. Genellikle saten, pamuk, jakarlı, keten gibi kumaşlardan dikilmektedir.
Düz renklerden başka çizgili, desenli, çiçekli, kabartmalı modelleri de bulunmaktadır. Seçiminizi yaparken evdeki mobilya ve koltuklarınıza uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Gönül Perde Evi çok sayıda fon perde modelleri ile müşterilerine hitap etmektedir. Evinizi yeniliyorsanız, evleniyorsanızya da eski perdelerinizden sıkıldıysanız sizler için hazırladığımız modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Fonluk Perde Çeşitleri

Fonluk perde çeşitleri oldukça fazladır. Bu perdeler evlerde kullanıldığı gibi otel ya da restoran gibi yerlerde de tercih edilmektedir. Bulunduğunuz ortama hoşluk katmak isterseniz tavandan yere kadar olan fonluk perdeleri tercih edebilirsiniz. Özellikle salon, oturma odası ve yatak odalarınız için çok çeşiti bulunan perdelerimizi inceleyebilir ve aralarından seçim yaparak sipariş oluşturabilirsiniz. Bu oldukça kolaydır. Bunun için internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Uygun ve indirimli fiyatlarımız siz müşterilerimiz için oluşturulmuştur.

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Fonluk Perde Üretiminde Gönül Perde Evi Farkı

Gönül Perde Evi kaliteli ve güzel görüntülere sahip olan fon perdelerle sizlerin zevkine hitap etmektedir. Aralarında seçim yapmakta zorlanıyorsanız odanızdaki eşyalara bakarak karar verebilirsiniz. Fon perdeleri tercih etmenizdeki en önemli faktörlerden birisi kolay takılıp çıkarılması yani kullanışlı olmasıdır. Bizler firma olarak kaliteli kumaşlarla üretmiş olduğumuz çok sayıda modeli evleriniz için tasarlamış bulunmaktayız.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976