Tül Stor Perde | Gönül Perde Evi Muğla Dalaman Bodrum Fethiye Ula KoyceĞiz Perdeci

Tül Stor Perde

Tül stor perde ev, otel ya da restoran gibi yerlerde kullanışlı olması ve güzel görselliği ile tercih edilmektedir. Evinizin birçok odasında bu modeli kullanabilirsiniz. Perde kumaşının boruya sarılması ve zincir yardımı ile açılıp kapanması stor perdelerin çalışma şekli olarak bilinmektedir. Salonunuz için simli, pullu, boncuklu, desenli modelleri tercih ederken çocuk odanız için çizgi film karakterli ya da dikkat çekici desenli olanlarını seçebilirsiniz. Mutfak için meyveli, çiçekli desenler size uygun olurken yatak odanız için daha sade olanlar da bulunduğu ortamda kendini belli edecektir. Bizler Gönül Perde Evi olarak her mekana uygun olan tül stor perdeleri tasarladık ve sizlerin beğenisine sunduk.


Tül Stor Perde Çeşitleri

Tül stor perde çeşitleri oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kişilerin zevklerine göre hazırlanan birçok model, kullanılacak mekana uygun olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Pamuk ya da polyester kumaşlardan üretilen tül stor perdeler sadece beyaz renklerden oluşmamaktadır. Renkli tüller de odanıza ayrı bir hava katacaktır. Ayrıca iş yerleriniz için de sade ve içeriyi göstermeyen modelleri tercih edebilirsiniz. Karanlık bir ortam elde etmek isteyenler tül yerine black- out stor perde tercihinde de bulunabilir.

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Tül Stor Perdede Kalite Gönül Perde Evi

Gönül Perde Evi olarak kaliteli kumaşlardan tül stor perdeler üretmekteyiz. Klasik tül perdelerden sıkılan kişiler bu gösterişli modeli tercih edebilirler. Üstelik birçok renk ve model de kişilere hitap etmektedir. Daha fazla ayrıntı öğrenmek, görselleri incelemek ve sipariş oluşturmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976