Nevresim

Tekstil sektörü dünyanın en büyük, en eski sektörlerinden bir tanesidir. Nitekim bu sektörde üretilen değişik gereksinimlere hitap eden çok farklı ürünler vardır. Nevresim adı verilen ürünler ise tekstil sektöründe başlı başına özel bir yere sahiptir. Nevresimler genel olarak üç parçadan oluşur. Yastık kılıfı, yatak çarşafı ve yorgan için nevresim birlikte satılan ürünlerdir. Sağlıklı ve kaliteli bir uykunun olmazsa olmaz olan tekstil ürünleridir. Üstelik böylece çok daha hijyenik bir biçimde uyuma gerçekleşir.

Nevresim Model ve Çeşitleri

Nevresim modellerine ve çeşitlerine bakıldığında klasik olarak tek kişilik, çift kişilik olanlar, bebek ve çocuklar için olanlar vardır. Ağırlıklı olarak pamuklu kışın üşütmeyen, yazın terletmeyen özel kumaşlardan üretilirler. Düz renk olanlar, özel baskılı tematik olanlar, çizgili olanlar, çiçek desenli olanlar gibi çok değişik türlerde karşımıza çıkarlar. Gönül Perde Evi ise nevresimlerin alınabileceği en doğru adreslerin başında gelir.

 

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Nevresim Fiyatları Hakkında

Gönül Perde Evi sektöre yeni giren bir firma olmasına rağmen son derece özgün ve kaliteli ürünleri satışa sunan yenilikçi bir firma olarak başarılarından söz ettiriyor. Nitekim nevresimlerin fiyatlarına bakıldığında nevresimde kullanılan malzemeye, tek kişilik ya da çift kişilik olup olmadığına ve markasına göre fiyatlar nevresimlerde değişiklikler arz ediyor. Yine de piyasa değerlerine göre fiyatların son derece uygun olduğu ve ödenen paraya değdiği net bir biçimde görülür. Bir kere aldıktan sonra uzun yıllar herhangi bir sorun olmadan güvenle kullanılabilir.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976