Dikey Kumaş Perde | Gönül Perde Evi Muğla Dalaman Bodrum Fethiye Ula KoyceĞiz Perdeci

Kumaş Dikey Perde

Kumaş dikey perde evlerde, iş yerlerinde, otel, restoran gibi yerlerde mükemmel görüntüsü ile göz doldurmaktadır. Kullanım kolaylığını kişilere sunan bir çeşittir. Kapalı bir halde durabildiği gibi sağa ya da sola toplayarak da kullanabilirsiniz. Bu perdelerin kendine özel bir mekanizması bulunmaktadır. Dikey perdeleri aralıklı bir hale getirerek gün ışığından faydalanabilirsiniz. Tam kapattığınız da kalın perde görevini görerek evdeki görselliği dışarıya sunmazlar. Farklı renklerde olduğu için eşyanızla ve mobilyalarınızla uyumlu olurlar. Gönül Perde Evi aracılığı ile her pencereye uygun olan kumaş dikey perdeleri edinmeniz ve evinize şıklık katmanız mümkündür. Bizler birçok modeli ve rengi sizlerin beğenisine sunduk.

Kumaş Dikey Perde Modelleri

Kumaş dikey perde modelleri oldukça fazladır. İş yerini ve ofisini göz alıcı bir hale getirmek isteyenler ya da evlerinin salonunda gösterişli bir perde tercih etmek isteyenler bu modelimizi inceleyebilirler. Bizler firma olarak çok sayıda perde modeli ile adımızı duyurduk. Güvenli alışverişin adresi olarak kaliteli kumaşlardan üretilen perde modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

 

GÖNÜL PERDE EVİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İÇİN BİZİ ARAYIN

Kumaş Dikey Perde Modellerinde Gönül Perde Evi Farkı

Gönül Perde Evi, açık ya da koyu renklerden oluşan tavandan yere kadar kumaş dikey perde modelleriyle sizlere birçok alternatif sunmaktadır. Kolay temizlenen, kalın kumaşlardan oluşan, düzgün duran, hoş görselliğe sahip olan modellerimiz arasında sizlerin beğeneceği ve evinizle uyumlu birçok modele rastlayacaksınız. Araştırmalarınızı derinleştirmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Muğla Perdeci

Muğla Gönül Perde evi olarak perde sektöründeki tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Muğla’da plise perde, stor perde, dikey tül perde, fon perdesi, rustik perde gibi tüm perde modelleri ve fiyatları konusunda bizi arayın.

Adres: Karaçalı, Mehmet Akif Ersoy
1. Sk. 26-32, 48770
Dalaman/Muğla

05070934976